Producenci:
Strona główna Plecaki i torby
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Materiał
Rozmiar
Bestsellery

Plecaki, torby, worki wojskowe

Jednym z podstawowych elementów ekwipunku survivalowego, osoby działającej w organizacji paramilitarnej lub harcerstwie, powinien być wysokiej jakości, solidny, pojemny oraz wygodny plecak, torba lub worek wojskowy. Korzystając z oferty z pewnością znajdziesz model, który będzie Ci odpowiadał i doskonale sprawdzi się w nawet w najtrudniejszych warunkach.


Osoby ceniące sobie, przede wszystkim, wygodę, z pewnością wybiorą plecaki wojskowe. Ich zaletą jest np. wysoka pojemność. Posiadamy produkty dostępne w wielu maskujących wzorach moro. Można u nas znaleźć np. model Alice lub 3 Day Pack. Niektóre z dostępnych produktów posiadają regulację wielkości, dzięki czemu można je dostosować do swoich indywidualnych potrzeb, co sprawia, że stają się jeszcze bardziej funkcjonalne.


Wiele osób preferuje torby lub worki. Chociaż są trochę mniej pojemne, to nadal bardzo wygodne. U nas znajdziesz artykuły pochodzące od znanych producentów, takich jak firma Condor Deployment, a także Cargo. Worki i torby wojskowe są dostępne w odcieniach zgniłej zieleni albo moro.


W ofercie dostępne są także plecaki wyposażone w systemy hydracyjne. Posiadamy również same wkłady hydracyjne.


Wszystkie dostępne plecaki, torby oraz worki wojskowe są bardzo wytrzymałe i nadają się do użytku nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Przedstawione produkty pochodzą tylko od renomowanych firm, są oryginalne i najwyższej jakości.


Szukając odpowiedniego modelu, który pomieści cały Twój ekwipunek podczas ekstremalnych wypraw, nie wahaj się i czym prędzej zapoznaj się ze szczegółowymi informacjami dotyczącymi naszych produktów.