Producenci:
Strona główna Plecaki i torby
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Materiał
Rozmiar
Bestsellery
W wyposażeniu każdego surviavalowca, członka organizacji paramilitarnej czy harcerza musi znaleźć się porządny, mocny, pojemny i wygodny plecak lub torba. W naszej ofercie znajdziesz szeroki wybór bagaży idealnie sprawdzających się w trudnych warunkach.

Najwygodniejsze są plecaki. Bardzo pojemne, w maskujących odcieniach moro zdają egzamin w każdej ekstremalnej sytuacji. W naszej ofercie mamy między innymi plecaki Alice, 3 Day Pack. . Niektóre plecaki mają regulowaną wielkość, można je odpowiednio dopasowywać. Są bardzo funkcjonalne.

Często wybierane są także torby lub worki. Są nieco mniej pojemne, ale równie wygodne. W naszym sklepie znajdziesz torby i worki produkowane przez firmę Condor. Dostępne między innymi modele Cargo oraz Deployment. Do wyboru są w różnych odcieniach moro i zgniłej zieleni.

Można zakupić także plecaki z systemami hydracyjnymi, czyli posiadające miejsce na wkład hydracyjny. Takie wkłady również można w naszym sklepie nabyć.

Wszystkie oferowane przez nas produkty są bardzo trwałe, wytrzymałe na każde – nawet najcięższe warunki atmosferyczne. Produkowane przez renomowane firmy są gwarancją oryginalności i najwyższej jakości.

Jeśli więc szukasz odpowiedniego bagażu na ekstremalne przygody – nie wahaj się. Nasze akcesoria sprawdzają się idealnie. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowymi informacjami na temat naszych plecaków, worków i toreb.