Producenci:
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Materiał
Rozmiar
Bestsellery

Obuwie Taktyczne, buty wojskowe

Jeśli potrzebujesz solidnych i wytrzymałych butów, które sprawdzą się nawet w najbardziej wymagającym terenie, zapoznaj się z naszą ofertą obejmującą obuwie wojskowe US Army Belleville, Reebok, Corcoran, Matterhorn, Original S.W.A.T., Altama, a także akcesoria do nich. Produkty dostępne w naszym sklepie świetnie znoszą błoto, wilgoć, a także wszelkie niesprzyjające warunki atmosferyczne. Dzięki temu, że zapewniają wygodę, znacznie ułatwiają sprawne przemieszczanie się w terenie.


W asortymencie posiadamy także szeroki wybór akcesoriów do butów wojskowych, wśród nich znajdują się np. pasty Kiwi, zabezpieczające obuwie przed wilgocią i konserwujące je. Posiadamy także szeroki wybór silikonów do impregnacji, a także puder do stóp, którego używają żołnierze US Army. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem producentów Belleville, Reebok, Corcoran w Polsce. W ofercie posiadamy, między innymi, produkty firm Matterhorn, Original S.W.A.T., czy Altama. Posiadamy również środki stanowiące bardzo dobrą ochronę przed odparzeniami i grzybicą. W ofercie mamy także beżowe i czarne sznurówki.


Osoby, które interesują się akcesoriami, których używano w czasach II wojny światowej, z pewnością zwrócą uwagę na opinacze do obuwia.


Szukając obuwia wojskowego, pochodzącego od znanych producentów, takich jak Corcoran, Altama, Matterhorn, Belleville, Reebok, czy Original S.W.A.T., warto zapoznać się z naszym asortymentem. Osoby, które planują zakup butów wojskowych lub akcesoriów, mogą nabyć modele jakich używa US Army. Są niezwykle solidne i profesjonalnie wykonane, dzięki czemu sprawdzają się w każdych warunkach. Jeśli lubisz poruszać się w solidnych butach, które ochronią Twoją stopę, zamów obuwie US Army już dziś!


Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem butów:
                           

W ofercie posiadamy również buty: