Producenci:
Strona główna Obozowanie
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Bestsellery

Akcesoria turystyczne - śpiwory, karimaty, koce termiczne, hamaki

Jeśli zamierzasz wybrać się na wyprawę survivalową, musisz wyruszyć odpowiednio przygotowany. Tylko w ten sposób zapewnisz sobie bezpieczeństwo podczas całego wyjazdu. Jedną z podstawowych rzeczy, których trzeba dopilnować, nim nastąpi wyjazd na obóz, jest zaopatrzenie się w odpowiedni ekwipunek. W naszym asortymencie znajdziesz wszystkie niezbędne akcesoria turystyczne, takie jak, śpiwory, karimaty, koce termiczne, hamaki, bidony, moskitiery oraz apteczki. Dzięki nim będziesz mógł zapewnić sobie w miarę komfortowe warunki w trakcie wyprawy.


Jedną z priorytetowych spraw, podczas wyjazdu na obóz, jest zatroszczenie się o miejsce do spania. Zależnie od potrzeb, masz do wyboru śpiwory, karimaty, koce termiczne oraz hamaki, a do tego moskitierę. Jeśli planujesz spać w namiocie, podstawowym elementem akcesoriów turystycznych powinien być śpiwór. U nas znajdziesz np. modele modułowe, pochodzące od producenta Gore Tex. Oferujemy zarówno śpiwory nowe, jak i używane. Warto również rozważyć nabycie karimaty lub koca termicznego. Jeśli masz przed sobą wyjazd na obóz w bardziej ekstremalne miejsca, warto zastanowić się nad wyborem hamaka. W ofercie akcesoriów turystycznych posiadamy zarówno modele osobiste, jak i dżunglowe.


Szczególnie wiosną i latem warto zabezpieczyć się przed insektami. Wybierając moskitiery, z łatwością ochronisz swój namiot, karimatę, śpiwór, koc termiczny lub hamak. W ofercie posiadamy także moskitiery na kapelusz lub hełm.


Podczas kompletowania akcesoriów turystycznych przed wyjazdem na obóz, warto skompletować niezbędne naczynia. U nas można nabyć np. bidony, a także kubki i sztućce. Posiadamy szeroki wybór bidonów różniących się między sobą pojemnością, dzięki czemu można wybrać taki, który spełni indywidualne oczekiwania. Przydatne okażą się, takie akcesoria turystyczne, jak podgrzewacze, korki do bidonów oraz kubki.


Podczas wyjazdu na obóz można nabawić się kontuzji i dolegliwości. Dlatego warto przygotować się również na taką ewentualność, dołączając apteczkę do swoich akcesoriów turystycznych. W ofercie posiadamy apteczki z różnym wyposażeniem. Warto zabrać je ze sobą tego typu akcesoria turystyczne, ponieważ przezorny zawsze ubezpieczony.


Wybierając się na obóz warto pamiętać, że śpiwór, koc termiczny, śpiwór, karimata i hamak, czy moskitiera to nie wszystko i zabrać ze sobą także kompas, apteczkę, krzesiwo, bidon oraz otwieracz do konserw. Wszystkie niezbędne wyposażenie turystyczne znajdziesz w asortymencie naszego sklepu. Wyjeżdżając na wyprawę survivalową warto zaopatrzyć się w sklepie usarmy.pl!