Producenci:
Strona główna Obozowanie
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Bestsellery
Masz w planach wyjazd na obóz survivalowy? Koniecznie musisz się do niego dobrze przygotować. Taka wyprawa to nie przelewki. Zapraszamy więc do zapoznania się z naszymi akcesoriami, które świetnie sprawdzą się na każdej wyprawie, pomogą przebrnąć przez nią w miarę komfortowych warunkach.

Na samym początku trzeba zatroszczyć się o miejsce do spania. Najlepszym rozwiązaniem – zwłaszcza, gdy nocuje się w namiocie – jest śpiwór. W naszej ofercie posiadamy śpiwory modułowe Gore Tex – nowe i używane. Można zdecydować się na karimatę lub koc termiczny. W bardziej ekstremalnych warunkach przyda się hamak – polecamy hamaki osobiste lub dżunglowe.

Kolejnym ważnym elementem ekwipunku, o który trzeba zadbać są naczynia, w których będzie można przetrzymywać jedzenie picie. Wodę i inne napoje można przechować w bidonie – każdy bidon ma inną pojemność, można wybrać taki, który będzie indywidualnie przydatny. Z kolei menażki zapewnią możliwość przygotowania posiłków. Na pewno przydadzą się także podgrzewacze, korki do bidonów czy kubki.

W trakcie ekstremalnej wyprawy niebezpieczeństwa czyhają z wielu stron. Lepiej się przed nimi zabezpieczyć. Warto zatem pomyśleć o ochronie przed owadami. Polecamy zakup moskitier (na hełm, namiot, łózko lub na kapelusz) oraz kremów i płynów zapewniających ochronę przed insektami.

Obozowanie wiąże się z różnymi kontuzjami czy dolegliwościami. Lepiej się na taką ewentualność przygotować, zabierając ze sobą profesjonalnie wyposażoną apteczkę. Posiadamy w ofercie apteczki i ich zaopatrzenie (chusty, opatrunki, zestawy chirurgiczne). Przezorny zawsze ubezpieczony – dmuchaj na zimne i zabierz ze sobą nasze wyposażenie medyczne.

Na obóz warto zabrać ze sobą dodatkowe akcesoria, takie jak kompas, krzesiwo, otwieracz, piła, pudełko na zapałki, saperka czy taśma. Wszystkie znajdziesz w naszym sklepie. Gwarantujemy najwyższą jakość i oryginalność akcesoriów obozowych. Przed wyjazdem na survival zaopatrz się w US Army!