Producenci:
Strona główna Odzież Rękawice taktyczne
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Materiał
Rozmiar
Bestsellery

W naszym sklepie internetowym znaleźć można szeroki zasób mundurów i wyposażenia armii amerykańskiej. Jeśli więc poszukujesz tego rodzaju odzieży – koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą. Posiadamy wybór różnego rodzaju nakryć głowy, takich jak kapelusze, marineski, patrolówki oraz kominiarki i balaklawy. Są to kapelusze i czapki najwyższej jakości, oryginalne i markowe, takich firm, jak Propper International, Potomac Field Gear, Fox Outdoor Products, Condor Outdoor, Alpha Industries.

Zakupić można u nas kurtki zimowe i kurtki skórzane, głównie firmy Alpa Industries. Posiadamy pełen asortyment spodni militarnych – długich i krótkich oraz bluz w krojach BDU, ACU, M – 65. Znaleźć w naszej ofercie można także odzież PT, bluzy sportowe oraz T-shirty z nadrukami militarnymi.

Jeśli poszukujesz bielizny militarnej, nie mogłeś lepiej trafić. W naszym sklepie znajdziesz bieliznę termoaktywną i niepalną Xgo oraz Potomac Field Gear. Zakupić można również polary, rękawice, skarpety i poncza. Posiadamy też kombinezony pilotów oraz dodatkowe akcesoria, jak paski i szelki.

Każdy z elementów naszej oferty odzieży jest oryginalny i sygnowany znaną marką. Wszystkie mundury i ich wyposażenie cechują się wytrzymałością, solidnością i wysoką jakością materiałów, z których powstały. Ich producenci są liderami na rynku odzieży militarnej. Nasza propozycja jest skierowana do organizacji paramilitarnych, służb mundurowych, drużyn survivalowych i klientów indywidualnych. Zapraszamy do zakupu!