Producenci:
Strona główna Kolekcjonerskie Irak i Afganistan
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Materiał
Rozmiar
Bestsellery
Kolekcjonerzy militariów z różnych okresów wojennych powinni koniecznie zapoznać się z naszą ofertą. Posiadamy szeroki asortyment rożnych akcesoriów żołnierzy US Army. Z pewnością nasza oferta będzie interesująca i satysfakcjonująca dla zapalonych kolekcjonerów.

Polecamy zapoznanie się z akcesoriami używanymi przez żołnierzy armii amerykańskiej w czasie II wojny światowej. Znaleźć można nieśmiertelniki, bandoliery na granty czy obuwie oraz opinacze do butów wykonane na wzór tego z II wojny światowej. Ponadto mamy opatrunki oraz noże.

Z okresu wojny w Korei można nabyć części mundurów, które nosili żołnierze US Army. Zapoznać można się również z butami z tamtych czasów oraz z ładownicami, plecakami i szelkami. Posiadamy także opatrunki, z których korzystano podczas wojny w Korei.

Z okresu wojny w Wietnamie kolekcjonerzy mogą zobaczyć, jak wyglądały ówczesne mundury, obuwie, ładownice i wiele innych akcesoriów. Zamówić można menażki, plecaki i wiele innych gadżetów militarnych, z których korzystali żołnierze armii amerykańskiej w Wietnamie.

Z akcji „Pustynna burza” posiadamyi nieśmiertelniki, apteczki i torby. Zakupić można części mundurów oraz obuwie. Nie brak też różnych akcesoriów, jak szelki, opatrunki, paski czy bidony.

Posiadamy także akcesoria używane przez żołnierzy US Army w Afganistanie i Iraku. Są to przede wszystkim różne elementy mundurów – czapki, kapelusze, spodnie, bluzy, T-shirty, paski, szelki, kamizelki taktyczne oraz kurtki.

Nasza oferta artykułów kolekcjonerskich jest bardzo bogata – jesteśmy pewni, że każdy kolekcjoner znajdzie coś dla siebie. Zapraszamy zatem do szczegółowego zapoznania się z naszą ofertą i oczywiście – do zamówienia wybranych kolekcji.