Producenci:
Strona główna Condor Outdoor Kurtka Condor SUMMIT Softshell
Polecamy

Kurtka Condor SUMMIT Softshell

Kod towaru:
602
Producent:
Condor Outdoor
Kolor
Materiał
Rozmiar
Ręka
Czas dostawy:
24h
Ilość:
599.00 
Opis
Szczegóły

Softshell Summit firmy Condor Outdoor.

Summit Softshell to kurtka dla osób aktywnych. Ten Funkcjonalny softshell ma bardzo wygodny krój i został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Świetnie oddycha, jest lekki i wodoodporny. Kurtka doceniona i zatwierdzona przez NTOA (National Tactical Officers Association).

Krój softshellu jest bardzo przmyślany.
Kaptur, wykonany z tego samego materiału co reszta kurtki, można zwinąć i schować w kołnierzu ze stójką. Sam kaptur ma kilka możliwości regulacji (np. głębokość, rozmiar otworu itp.) i ma mały "daszek" dla lepszej ochrony przed deszczem.
Dodatkową wentylację zapewniają dwa rozcięcia pod pachami, można je zapiąć na suwak, i duża kieszeń na nerkach.
Rękawy są proste, wzmocnione podwójną warstwą materiału od łokcia do nadgarstka. Dodatkowo można je regulować rzepem w nadgarstkach.
Ma aż 8 funkcjonalnych kieszeni. Na rękawach mieszczą się 3 z nich, najmniejsza na lewym przedramieniu, dwie większe na ramionach. Wszystkie trzy zapinane na suwak, dwie większe mają specjalne otwory na kabel słuchawek (do wewnątrz kurtki). Z przodu Summita są dwie kieszenie. Są umieszczone symetrycznie, po obu stronach głównego suwaka, nieco powyżej brzucha. W Obydwu kieszeniach znajdzeimy przelot na kabel słuchawek, d-ring, przegródki na drobne i długopis. Z tyłu, na nerkach mieści się duża kieszeń która może służyć też jako wywietrznik. Zapina się na suwaki z obydwu boków. Ostatnie dwie to kieszonki wewnętrzne, na tej samej wysokości co przednie.
Kurtka jest przedłużana z tyłu dzięki czemu lepiej chroni nerki.

Materiał to elastyczny poliester. Jest bardzo lekki, ma świetne właściwości paroprzepuszczalne i dobrze trzyma ciepło. Dzięki temu że został pokryty warstwą teflonu nie przepuszcza wody do środka.

gwarancja 1 rok
produkt wodoodporny tak - BREATHABLE SHELL TECHNOLOGY
kaptur tak
ilosć kieszeni 8