Producenci:
Polecamy

Bluza ACU A-tacs AU

Kod towaru:
B005
Producent:
Propper International
Kolor
Materiał
Rozmiar
Ręka
Czas dostawy:
Ilość:
339.00 
Opis

Bluza mundurowa ACU w kamuflażu A-tacs AU wyprodukowana przez firmę Proppper.

Army Combat Uniform (ACU) to krój obecnie wykorzystywanego polowego umundurowania sił lądowych Armii Amerykańskiej. Krój ten zastąpił w 2004 roku Battle Dress Uniform (BDU). Krój jest wygodny i dostosowany do potrzeb nowoczesnego pola walki.

A-tacs AU camo (Arid Urban) to kamuflaż zaprojektowany przez Digital Concealment Systems (DCS). Dzięki zastosowaniu bardziej organicznych w kształcie plam których kolory stopniowo przechodzą jeden w drugi łatwiej oszukuje oko niż kamuflaże starszego typu. Jak sama nazwa wskazuje AU jest wersją kolorystyczną odpowiednią na pustynie i tereny miejskie.

Krój bluzy jest nastawiony na wygodę i nieskrępowany ruch. Tors bluzy jest krótki, zapinany na suwak i pokrywającą go listwę z rzepami. Na plecach są dwa zaszewy które pozwalają na lepszy zakres ruchu ramion. Bluza ma kołnierz ze stójką, który można spiąć taśmą z rzepem. Rękawy reguluje się w nadgarstkach na rzep, dodatko wzmocniono je podwójną warstwą materiału na łokciach. Ta dodatkowa warstwa materiału tworzy kieszenie na wkłady nałokietników. Poza tymi, są jeszcze cztery kieszenie. Pierwsza para kieszeni naszyta jest skośnie na wysokości piersi, nietypowy sposób naszycia ma ułatwiać korzystanie z kieszeni podczas noszenia kamizelki lub chest riga. Druga para kieszeni mieści się na górnej połowie rękawów. Wszystkie kieszenie zapinają się na rzepy.