Producenci:
Strona główna Art. Obronne Gaz Pieprzowy Fox Labs® MEAN GREEN® Flip Top 45ml
Polecamy

Gaz Pieprzowy Fox Labs® MEAN GREEN® Flip Top 45ml

Kod towaru:
156MGS
Producent:
Fox Labs®
Kolor
Materiał
Rozmiar
Ręka
Czas dostawy:
Ilość:
115.00 
Opis

Gaz Fox Labs® MEAN GREEN® w strumieniu.

Gazy pieprzowe Fox Labs® są jedną z najbardziej popularnych i uznanych marek gazów obronnych w Stanach Zjednoczonych. Ich słynna formuła, zawierająca 6% składnika drażniącego o mocy 3 milionów SHU, gwarantuje szybkie i skuteczne obezwładnienie napastnika. Szeroko stosowane, między innymi, przez służby policyjne, więzienne, domy poprawcze i żandarmerię wojskową.

MEAN GREEN® przez wielu specjalistów uważane za najbardziej skuteczne gazy obronne na rynku. Decyduje o tym kilka czynników.

Składnik drażniący (OC) W przypadku serii MEAN GREEN® ma aż 3 000 000 SHU* i stanowi 6% całości. Jest wyjątkowo czysty i o bardzo dużym stężeniu. Co to oznacza w praktyce? Oznacza to że nawet niewielkie ilości będą powodować nieznośne pieczenie oraz łzawienie. Gaz będzie działał również na osoby będące pod wpływem alkoholu i/lub narkotyków.

*SHU (Scoville Hotness Unit) to skala służąca określeniu ostrości/pikantności danej rzeczy (potrawy). Popularny sos TABASCO® Pepper Sauce ma 2500-3000 SHU zależnie od partii (dane ze strony producenta).

Szeroka dysza rozpylacza. Takie rozwiązanie zapewnia odpowiednią ilość środka drażniącego przez cały okres żywotności gazu. Pozwala na zaaplikowanie 3 gramów w ciągu 0,5 sekundy.

Zabezpieczenie Flip Top. Zapobiega przypadkowemu naciśnięciu spustu.

Zielony barwnik. Jego zastosowanie możliwe było dzięki bardzo czystemu składnikowi drażniącemu. Pomaga w identyfikacji napastników.