Producenci:
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Bestsellery

Wyposażenie taktyczne - maskowanie, kabury, szelki, pasy

W naszej bogatej ofercie można znaleźć wyposażenie taktyczne dedykowane dla służb mundurowych, grup survivalowych, a także organizacji paramilitarnych. Pragniemy Państwu zaoferować cały niezbędny ekwipunek z zakresu wyposażenia taktycznego. Wśród naszych produktów można znaleźć np. kamizelki, szelki, pasy, nakolanniki, kabury, maskowanie taktyczne i wiele innych przydatnych elementów ekwipunku.


Posiadamy szeroki wybór wyposażenia, takiego jak kamizelki, kabury, szelki oraz pasy taktyczne, pochodzących od producenta Condor, wykorzystywane przez służby mundurowe i grupy survivalowe. Podczas, gdy kamizelki oraz szelki zapewnią wygodę oraz możliwość przypięcia ładownic, np. firmy Alice lub Molle, kabury i pasy pozwolą na wygodniejsze przenoszenie ekwipunku.


Pragniemy wam zaoferować również akcesoria ochraniające. Wśród nich znajduje się np. zestaw gadżetów, takich jak maskowanie taktyczne. Dzięki maskowaniom pozostaniesz niezauważony w terenie, co sprawia, że doskonale nadają się np. do ASG. W ofercie posiadamy także okulary i gogle pochodzące od firm WileyX i American Optica, sprawdzające się jako wyposażenie służb mundurowych i grup survivalowych.


Najbardziej delikatne części rąk i nóg można zabezpieczyć przy pomocy np., nakolanników firmy Alta Industries i Hatch. Wybierając nasze nakolanniki, zabezpieczysz się przed uszczerbkiem na zdrowiu w wyniku wypadku np. podczas wyprawy.


Każdy członek organizacji paramilitarnej, grupy survivalowej czy służby mundurowej w swoim ekwipunku musi posiadać latarkę. Z tego powodu warto zapoznać się z różnymi rodzajami tego typu urządzeń i świadomie wybrać model, który najlepiej będzie sprawdzał się w praktyce. W asortymencie posiadamy latarki:

  • kątowe,
  • LED 2D oraz 3F,
  • czołowe.

W ofercie znajdują się również chemiczne źródła światła. Każdy z produktów może być noszony w kamizelce lub w ładownicy na szelkach albo przy pasku.


Oferowany sprzęt jest oryginalny i wysokiej jakości, używany przez np. służby mundurowe i grupy survivalowe. Wśród produktów znajdziesz wyposażenie, takie jak nakolanniki lub maskowanie, a także produkty do bezpiecznego przenoszenia ekwipunku np. kamizelki, szelki, czy kabury. Jeśli skorzystasz z naszej oferty, zakup militariów będzie z pewnością udany.