Producenci:
Strona główna Smith Optics ELITE Okulary Pivlock V2 MAX Tactical Field Kit
Polecamy

Okulary Pivlock V2 MAX Tactical Field Kit

Kod towaru:
PMTPCG
Producent:
Smith Optics ELITE
Kolor
Materiał
Rozmiar
Czas dostawy:
Ilość:
549.00 
Opis
Pivlock V2 MAX Field Kit
Okulary taktyczne Smith Optics Elite Pivlock V2 MAX to większy odpowiednik modelu Pivlock V2 odpowiadający dla osób z obwodem głowy powyżej 57cm postawą tego modelu jest najwyższej jakości optyka oraz maksymalna ochrona oczu. Okulary taktyczne Pivlock V2 zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszej technologi  soczewek  FreeFloat™ pozwalającej na absorbowanie przez soczewki bardzo dużej siły uderzenia. Model Pivlock V2 posiada bardzo lekka bez ramową co bardzo zwiększa pole widzenia. Bardzo dużym atutem tych okularów taktycznych jest trój stopniowo regulowany nosek co umożliwia idealne dopasowanie okularów do twarzy. Wymienne soczewki oferują najwyższą jakość wykonania oraz maksymalną ochronę oczu, zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i szkodliwym promieniowaniem. Model tych okularów posiada normę balistyczną US Standard MIL-PRF-31013, ANSI Z87.1-2003. a także 100% zabezpieczenie oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB oraz UVC.

Smith Optics Elite słynie z bezkompromisowej walki z parowaniem wizjera i również w tym modelu okularów udało się to wyśmienicie. Dzięki powłoce Anti-fog oraz skutecznemu systemowi cyrkulacji powietrza model Pivlock V2 cechuje się idealną ochroną w zapobieganiu parowania.

W zależności od zestawu okulary posiadają wymienne szkła, żółte, szare, ignitor oraz transparentne.
PivLock to opatentowany przez firmę Smith Optics system szybkiego demontażu i wymiany szkła na inne, polega na otwarciu dwóch blokad umiejscowionych w górnej części oraz wysunięciu samego wizjera.

W zestawie otrzymują Państwo okulary Pivlock V2 wraz z dodatkowym w wizjerem: naturalnym szarym, który niweluje odblaski oraz chroni oczy przed mocnym światłem oraz transparentnym.

Całość zapakowana w sztywne etui mocowane za pomocą karabińczyka do spodni lub dowolnego uchwytu oraz paskami umieszczonymi na tylnej części pokrowca.

Specyfikacja:
-DOŻYWOTNIA GWARANCJA
-wygodne zauszniki
-miękki nosek regulowany w trzech pozycjach
-FreeFloat™ Lens Technology
-standardy balistyczne MIL-PRF-31013, ANSI Z87.1-2003
-powłoka anti-fog oraz utrudniająca zarysowania
-100% ochrona UVA / UVB / UVC
- PivLock szybki system wymiany soczewek
-2 komplety soczewek transparentne (clear) , szare (gray)

Wymiary: