Producenci:
Strona główna Smith Optics ELITE Okulary Pivlock Echo Tactical Range Kit
Polecamy
nowość

Okulary Pivlock Echo Tactical Range Kit

Kod towaru:
PVEPCGYI
Producent:
Smith Optics ELITE
Kolor
Materiał
Rozmiar
Czas dostawy:
Ilość:
749.00 
Opis

Pivlock Echo Range Kit
Okulary taktyczne Smith Optics Elite Pivlock postawą tego modelu jest najwyższej jakości optyka oraz maksymalna ochrona oczu. Okulary balistyczne Pivlock Echo zostały zaprojektowane z wykorzystaniem najnowszej technologi  soczewek  FreeFloat™ pozwalającej na absorbowanie przez soczewki bardzo dużej siły uderzenia. Model Pivlock Echo posiada bardzo lekką bez ramową konstrukcje co bardzo zwiększa pole widzenia. Bardzo dużym atutem tych okularów taktycznych jest dopasowujący się do twarzy gumowy nosek. Wymienne soczewki oferują najwyższą jakość wykonania oraz maksymalną ochronę oczu, zarówno przed uszkodzeniami mechanicznymi jak i szkodliwym promieniowaniem. Model tych okularów posiada normę balistyczną US Standard MIL-PRF-31013, ANSI Z87.1-2003. a także 100% zabezpieczenie oczu przed szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB oraz UVC.

Model Pivlock V2 Echo został zaprojektowany do noszenia z ochronnikami słuchu, systemami łączności, wąskie niskoprofilowe zauszniki idealnie dopasowują się do kształtu głowy co sprawia że w trakcie noszenia użytkownik nie czuje dyskomfortu.

Smith Optics Elite słynie z bezkompromisowej walki z parowaniem wizjera i również w tym modelu okularów udało się to wyśmienicie. Dzięki powłoce Anti-fog oraz skutecznemu systemowi cyrkulacji powietrza model Pivlock V2 cechuje się idealną ochroną w zapobieganiu parowania.

W zależności od zestawu okulary posiadają wymienne szkła, żółte, szare, ignitor oraz transparentne.
PivLock to opatentowany przez firmę Smith Optics system szybkiego demontażu i wymiany szkła na inne, polega na otwarciu dwóch blokad umiejscowionych w górnej części oraz wysunięciu samego wizjera.

W zestawie otrzymują Państwo okulary Pivlock V2 wraz z 2 dodatkowymi w wizjerami: naturalnym szarym, który niweluje odblaski oraz chroni oczy przed mocnym światłem, transparentnym oraz ignitor poprawiają percepcje głębi oraz zmniejszają zmęczenie oczu idealne do strzelania

Całość zapakowana w sztywne etui mocowane za pomocą karabińczyka do spodni lub dowolnego uchwytu oraz paskami umieszczonymi na tylnej części pokrowca.

Specyfikacja:
-DOŻYWOTNIA GWARANCJA
-wygodne zauszniki
-FreeFloat™ Lens Technology
-standardy balistyczne MIL-PRF-31013, ANSI Z87.1-2003
-powłoka anti-fog oraz utrudniająca zarysowania
-100% ochrona UVA / UVB / UVC
- PivLock szybki system wymiany soczewek
-3 komplety soczewek transparentne (clear) , szare (gray), ignitor

Wymiary: