Producenci:
Strona główna Propper International Spodnie ACU A-tacs AU
Polecamy

Spodnie ACU A-tacs AU

Kod towaru:
sp004
Producent:
Propper International
Kolor
Materiał
Rozmiar
Ręka
Czas dostawy:
Ilość:
339.00 
Opis
Szczegóły

Spodnie ACU w kamuflażu A-tacs AU wyprodukowane przez firmę Proppper.

Army Combat Uniform (ACU) to krój obecnie wykorzystywanego polowego umundurowania sił lądowych Armii Amerykańskiej. Krój ten zastąpił w 2004 roku Battle Dress Uniform (BDU). Krój jest wygodny i dostosowany do potrzeb nowoczesnego pola walki.

A-tacs AU camo (Arid Urban) to kamuflaż zaprojektowany przez Digital Concealment Systems (DCS). Dzięki zastosowaniu bardziej organicznych w kształcie plam których kolory stopniowo przechodzą jeden w drugi łatwiej oszukuje oko niż kamuflaże starszego typu. Jak sama nazwa wskazuje AU jest wersją kolorystyczną odpowiednią na pustynie i tereny miejskie.

Spodnie są w zdecydowanie luźnym kroju z lekko zwężającą się nogawką, regulowane w pasie za pomocą sznurka do ściągania. Wzmocniono je dodatkową warstwą materiału na tyłku i kolanach.Dodatkowa watstwa na kolanach tworzy też kieszenie na wkłady tłumiące uderzenia (wkłady mamy dostępne osobno). Pozostałych osiem kieszeni pozwala na wygode rozlokowanie potrzebnego oprzyrządowania. Tradycyjnie dwie z przodu i dwie z tyłu, dodatkowo tylne kieszenie mają zapinane na guziki patki. Boczne kieszenie cargo dla wygody wszyto lekko pod skosem. Dodatkowo są bardzo pojemne i można je zamknąć na dwa sposoby: zapiąć guziki patek lub ściągnąć gumowe ściągacze. Ostatnie dwie kieszenie mieszczą się na łydkach i są zapinane na patki z rzepem.

materiał Battle Rip
ilosć kieszeni 10