Producenci:
Strona główna Propper International Kapelusz Boonie Hat A-tacs AU
Polecamy

Kapelusz Boonie Hat A-tacs AU

Kod towaru:
F550238ACS
Producent:
Propper International
Kolor
Materiał
Rozmiar
Ręka
Czas dostawy:
Ilość:
79.00 
Opis

Kapelusz Boonie Hat* w kamuflażu A-tacs AU

Kapelusz polowy to często spotykany element umundurowania, zwłaszcza na terenach mocno zalesionych lub pustynnych. Znany w wielu armiach miękki kapelusz z szerokim rondem ma chronić przed słońcem, upałami lub deszczem. Boonie hat doskonale sprawdzi się również w turystyce, ogrodnictwie i w każdym nasłonecznionym miejscu. Dzięki szerokiemu rondu i dobrej wentylacji jest nieocenionym towarzyszem w gorące dni. Dostępny u Nas Boonie Hat jest szyty wedle specyfikacji MIL-H-44105B pochodzącej z zamówień US ARMY.

Dodatkowo do kapelusza można dokupić moskitierę w kolorze zielonym.

A-tacs AU camo (Arid Urban) to kamuflaż zaprojektowany przez Digital Concealment Systems (DCS). Dzięki zastosowaniu bardziej organicznych w kształcie plam których kolory stopniowo przechodzą jeden w drugi łatwiej oszukuje oko niż kamuflaże starszego typu. Jak sama nazwa wskazuje AU jest wersją kolorystyczną odpowiednią na pustynie i tereny miejskie.


Cechy:
-Szyty wedle specyfikacji MIL-H-44105B.

-Miękkie rondo pozwala na swobodne zwinięcie całości i przechowywanie np.w kieszeni

-Materiał to Battle Rip®, charakterystyczna siateczka widoczna w materiale wzmacnia cienką konstrukcję i spowalnia rodzieranie się ewentualnych dziur.

-Cztery otwory wentylacyjne wspomagają odprowadzanie wilgoci i regulują temperaturę, każdy otwór zabezpieczony jest nitem z drobną siateczką.

-Taśma pod brodę ze skórzanym ściągaczem ochronią kapelusz przed zwianiem z głowy.

-Naszyta po zewnętrznej stronie taśma jest luźniejsza niż sam obwód kapelusza i łączy się z kapeluszem co kilka centymetrów. W oryginale miało to służyć do maskowania, za taśmę wtykano wtedy trawę, liście itp.

Specyfikacja:
Producent: Propper®
Materiał: Battle Rip® 65% poliester 35% bawełna
Kolor: A-tacs AU


*inne nazwy to: Kapelusz polowy, Booney hat, Bush Hat lub Giggle hat