Producenci:

Spodnie Tac.U

Kod towaru:
F5212
Producent:
Propper International
Kolor
Materiał
Rozmiar
Czas dostawy:
Ilość:
279.00 
Opis

Spodnie taktyczne Tac.U 

Wojskowy krój ACU poszedł do "cywila"! Może brzmi to trochę śmiesznie i niezbyt poważnie ale Tac.U są tak zbliżone krojem do oryginalnych spodni mundurowych że wyglądają na ich kopie. Nie jest to wcale błędne wrażenie, bo właśnie na nich są wzorowane. Mając informacje z pierwszej ręki, w końcu szyją też dla armii, pracownicy firmy Propper postanowili wykorzystać wszystkie plusy pierwowzoru.

Krój jest zdecydowanie luźny, szerokie w udach nogawki zwężają się na końcach. Na dobre dopasowanie w pasie pozwala sznurek zaszyty po obwodzie i większa niż w oryginale ilość rozmiarów. Podwójna warstwa materiału wzmacnia całość w newralgicznych punktach, to znaczy na pośladkach i kolanach. Rozmieszczenie i funkcje kieszeni są podobne jak w ACU. Dwie kieszenie na pośladkach zapinane na patki z guzikami. Dwie otwarte kieszenie z przodu, w prawej znajdziemy dodatkowo małą przegródkę na drobne. Dwie duże cargo po bokach zapinane, podobnie jak w oryginale, na dwa sposoby, Patka z rzepem lub wszyta gumowa linka skutecznie zabezpieczą zawartość przed wypadaniem. Ostatnie kieszonki, również dwie, mieszczą się na wysokości łydek i zapinają się patkami z rzepem.

Dodatkowo spodnie mają kilka przydatnych szczegółów. Znane z ACU, taśmy ściągające nogawki i miejsca na wkłady nakolanników. Czy dodane przez Proppera gadżety takie jak: rozporek na suwak, pas spinany dwoma napami, szerokie szlufki na pas. Ciekawym dodatkiem jest gumowa taśma wszyta w obwodzie pasa, zapobiega ona wysuwaniu się koszuli ze spodni.

Materiał to wytrzymały i lekki BattleRip. Skład 65% polyestru i 35%bawełny.