Producenci:
Strona główna Cockpit USA Kurtka skórzana Cockpit G1 Top Gun Movie Heroes
Polecamy

Kurtka skórzana Cockpit G1 Top Gun Movie Heroes

Kod towaru:
k038
Producent:
Cockpit USA
Kolor
Materiał
Rozmiar
Ręka
Czas dostawy:
Ilość:
5 099.00 
Opis
Szczegóły

Oryginalna kurtka Cockpit  G1 Top Gun "Movie Heroes"©

Model powstał w 1985 roku na potrzeby kultowego filmu "Top Gun". Krój zaprojektowano na podstawie wojskowych specyfikacjach z lat '60. Dla dodania autentyczności skórę i naszywki poddano specjalnemu zabiegowi "patynowania", dzięki czemu kurtka ma ponadczasowy wygląd. Jest to wspaniale wyglądający fragment historii kinematografii i US Navy.

Kurtki tego typu występują jako element umundurowania amerykańskich pilotów z jednostek Marines, US Navy i US Coast Guard niemal nieprzerwanie od czasów II wojny światowej. To właśnie kurtki z okresu drugiej wojny dekorowano wojskowymi naszywkami i kunsztownymi malunkami, teraz niestety armia już na to nie pozwala.

Krój kurtki jest bardzo wygodny i przemyślany, w końcu miał służyć wojskowym pilotom. Charakterystyczny futrzany kołnież ma chronić przed wiatrem i chłodem. Dzięki specjalnym zaszewkom na plecach możemy swobodnie wyciągnąć ręce do przodu bez skrępowania. Kurtka jest krótka, zakończona wytrzymałym ściągaczem w pasie i nadgarstkach.Kurtka ma 3 kieszenie, dwie zewnętrzne zapinane są na patki z guzikami. Trzecia, zapinana na zatrzask, jest dostępna od wewnątrz.

Kurtka wykonana jest ze specjalnie spreparowanej koziej skóry, dzięki czemu jest bardzo mocna i ma charakterystyczny wygląd. Szyta jest przez firmę Cockpit USA dawniej Avirex. Produkowana w USA

rozmiary 48, 50, 52 (+200zł)

gwarancja 1 rok
materiał skóra kozia
ilosć kieszeni 3