Producenci:
Strona główna Wyposażenie taktyczne
Filtr towarów
Zakres cen
od:
do:
Producent
Kolor
Materiał
Rozmiar
Bestsellery
Nasza bogata oferta wyposażenia taktycznego jest skierowana do organizacji paramilitarnych, służb mundurowych oraz do grup survivalowych. Posiadamy wszelki niezbędny im ekwipunek. Co oferujemy zakresu wyposażenia taktycznego?

Nasz asortyment obejmuje kamizelki taktyczne produkowane przez formę Condor. Można zamówić pokrowce i ładownice marki Alice lub Molle. Nie brak pasków, szelek, kabur czy zawieszeń taktycznych.

Oferujemy również akcesoria ochraniające. Jest to na przykład zestaw gadżetów służących do maskowania. Posiadamy także okulary i gogle chroniące oczy i ułatwiające i poprawiające widoczność w trudnych warunkach. Producentem okularów i golili jest WileyX oraz American Optical. Dla zabezpieczenia najbardziej delikatnych części rąk i nóg – łokci i kolan przygotowaliśmy nałokietniki i nakolanniki – produkowane są one przez firmy Alta Industries oraz Hatch.

Niezbędnym gadżetem militarnym jest latarka. Dlatego też w naszej ofercie można się zapoznać się z różnymi rodzajami latarek. Można znaleźć:

  • latarki kątowe,
  • latarki LED 2D i 3DF,
  • latarki czołowe,
  • światło chemiczne.

Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z naszymi propozycjami wyposażenia taktycznego US Army. Gwarantujemy, że jest to sprzęt oryginalny i niezawodny. Wszystkie dodatkowe informacje znajdują się przy opisach produktów, można obejrzeć także zdjęcia akcesoriów. Z nami każdy zakup militariów będzie udany. Zapraszamy do korzystania z oferty!