Producenci:
Zobacz koniecznie

Armytek -profesionalne latarki EDC, czołówki, rowerowe, szperacze

Lansky sharpeners najlepsze ostrzałki do noży

Kontakt
Demobil Rambo:
al.Solidarności 60
00-245 Warszawa
tel. 22 825 75 50
Sklep/hurtownia
w Ząbkach:
ul. Budkiewicza 10
05-091 Ząbki
fax. 22 762-48-84
tel. 22 781-72-30

Sklep Usarmy.pl - Militaria, Odzież, Obuwie, Wyposażenie taktyczne

Jeśli szukasz produktów, które pomogą Ci przetrwać nawet w ekstremalnych sytuacjach, oferta naszego sklepu jest skierowana właśnie dla Ciebie. Wśród przedmiotów, którymi dysponujemy, znajduje się odzież taktyczna, obuwie, kurtki, spodnie, torby, artykuły obronne, oraz innego rodzaju wyposażenie taktyczne, służące do survivalu, a także militaria kolekcjonerskie np. USA Army.

Korzystając z naszego asortymentu, możesz skompletować wyposażenie taktyczne, które przyda się w trakcie wyprawy survivalowej lub wszelkiego rodzaju wycieczek. Oferowane buty wojskowe zabezpieczą Twoją nogę i pomogą czerpać przyjemność ze spacerów po nawet najtrudniejszym terenie. Oferujemy zarówno buty militarne ponad kostkę, jak i niższe. Osoby zainteresowane survivalem mogą się wyposażyć w ekwipunek wojskowy, który doskonale sprawdzi się w terenie np. artykuły obronne, czy torby, a także w odzież taktyczną wykorzystywaną przez USA Army. Odzież wojskowa to, między innymi, kurtki, spodnie, obuwie i inne części garderoby, dzięki niej zapewnisz sobie komfort podczas dowolnej wyprawy survivalowej.

Dla osób zainteresowanych militariami, posiadamy różnego rodzaju produkty kolekcjonerskie, np. buty, kurtki, spodnie, torby i inne wyposażenie taktyczne wykorzystywane przez USA Army w trakcie wojny w Korei, Wietnamie czy akcji "Pustynna burza". Jeśli szukasz solidnie wykonanego ekwipunku lub oryginalnych produktów kolekcjonerskich, czym prędzej zapoznaj się z naszym asortymentem.

Polecamy